Surivor'da Adaya Veda Eden İsim Kim? Bil Bakalım'ı Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2022 All Star yarışmasının 12 Mayıs 2022 Perşembe günü ekranlara gelen son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları arasında önemli bir ödül oyunu oynandı. 12 Mayıs 2022 Survivor'da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor'a dair son dakika geliş

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2022

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı yapımcılığında yayınlanan Survivor 2022 All Star'da ünlüler ve gönüllüler takımları arasında oldukça önemli bir ödül oyunu oynandı.

TV8 ekranlarında 12 Mayıs 2022 Perşembe günü yayınlanan son bölümde oynanan ödül oyununda ünlüler ve gönüllüler takımları erkekler - kadınlar olarak ayrı olarak yarıştılar kıran kırana geçen mücadele skor bazında bir birini kovalar şeklindeydi.

Kadınlar mücadelesinin de sona ermesiyle birlikte sıra erkekler mücadelesine geldi. Zorlu parkurda kozlarını paylaşan erkek yarışmacıların da oyunun sona ermesiyle birlikte ödülü alan takımın adı da belli olmuş oldu.

Zorlu parkurda mücadele eden iki takımın düğümü çözen son oyununda zaman zaman gerginlik yaşayan iki isim olan Adem ve Hikmet karşı karşıya geldi.