Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Murat Yıldırım'ın eşi Iman Elbani makyajsız korkuttu

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yakışıklı sunucusu Murat Yıldırım'ın, 2016 yılında evlendiği eşi Iman Elbani'nin makyajsız fotoğrafı sosyal medyada olay oldu.

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2019

Uzun süreli birlikteliklerini 2 yıl önce evlilikle taçlandıran Murat Yıldırım ve Iman Elbani çifti, aşklarını kameralardan uzak yaşamayı tercih eden nadir ünlülerden. Yakışıklı oyuncu ve sunucunun ikinci eşi olan Elbani, güzelliğiyle tanınsa da son fotoğrafını görenler adeta şoke oldu.

Burçin Terzioğlu ile 6 yıl süren evliliğini 2014 yılında sonlandıran Murat Yıldırım, aradan iki yıl geçtikten sonra Iman Elbani ile evlenmişti. Faslı model, hem Türkiye'de hem kendi ülkesinde birçok dergiye kapak olmuş, yaptırdığı estetik opersayonlarıyla gündeme gelmişti. Geçirdiği operasyonlara rağmen birçok kişinin beğendiği Elbani'nin son fotoğrafını görenler, güzel modeli tanımakta güçlük çekti.

Bir dönem kürk giydiği için Türkiye'de eleştiri yağmuruna tutulan Elbani'nin bu fotoğrafı sosyal medyada gündeme oturdu. Güzelliği, geçirdiği estetik operasyonlarına bağlanan modelin makyajsız hali de görenleri şaşırtmaya yetti.

Sosyal medyada bazıları Faslı modelin makyaj güzeli olduğunu savunurken, "Böyle de güzel. Önemli olan ruh güzelliği, Murat Yıldırım onu her haliyle seviyor demek ki" yorumlarını yapanlar da oldu.