Stil yarışmasının seksi güzeli Aycan Şencan'ın hayatı nasıl değişti?

Aycan ve Nurcan Şencan kardeşler güzellikleri ve şıklıklarıyla Bu Tarz Benim yarışmasına damgasını vurmuştu. Yarışmadan önce ve sonra hayatında neler oldu? Güzel moda tasarımcısı bugünlerde neler yaptığını ve yeni projelerini Medyafaresi.com'a anlattı.

Eklenme Tarihi: 28 Mart 2019

Aycan Şencan ve ikiz kardeşi Nurcan Şencan'ı herkes Bu Tarz Benim'de yarışmacı oldukları dönem ekranlardan tanıdı. Yarışmanın seksi ikizleri şıklıklarıyla ve güzellikleriyle yarışmanın unutulmaz simaları arasındaydı.

Peki Aycan Şencan şimdilerde neler yapıyor. İşte Aycan Şencan'a dair merak ettikleriniz ve güzel modelin bilinmeyenleri...

- Aycan Şencan Kimdir? Sizi biraz yakından tanıyalım..

Isveç'in Uppsala kentinde dunyaya geldim. İstanbullu bir annenin ve Selanik kökenli bir babanin kiziyim. Annem Avrupa’da çeşitli ülkelerde tahsil görmüş ve modanın tanınmış isimleri arasında bir çok ülkede ün yapmış ve Isveç’te yaşadığımız dönemde Isveç'in kraliyet ailesini giydiriyordu.

Babam ise turizm ve yemek sektörunde halen daha işlerini devam ettiriyor fakat biraz dinlenme moduna gecti artik. Sanata olan ilgim daha küçük yaşlarımda başladı; özellikle dans, müzik ve modaya son derece düşkündüm ve daha dokuz yaşındayken annemin rengarenk kumaşlarının arasından kendime elbiseler çizmeye ve dikmeye başladım.

Annem, Zühal Günaçtı’nın defilelerinde ikiz kardeşim Nurcan Şencan’la birlikte küçük yaştan beri danslarımızla ve annemin yaptığı muhteşem elbiseleri defile yaparak herkese sunardık. Küçüklüğümde dans etmediğim, şarki söylemediğim gün hatırlamıyorum. Okuldan dönusu evde dans ve sarki söyleme provaları başlardı. Mikrofon elimden hiç düşmezdi.