Star TV'den şoke eden hamle! O dizi için final kararı

Yeni sezon dizileri ile reyting savaşlarında ipi göğüsleyen kanallardan biri olan Star TV çok konuşulan yapımlarından biri için erken final kararı aldı.

Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2018

Medya kulislerinde dolaşan bir iddiaya göre sezonun en çok izlenen kanallarından biri olan Star TV'nin bir dizisi ile başı fena halde dertte. Reyting savaşlarının gerisinde kalan o dizi hangisi?

Yeni sezonun başlaması ile birbirinden iddialı yapımları yayına sokan kanal Star TV, Nefes Nefese dizisi için son kararı verdi. İlk bölümü ile umut vaad eden ve reytinglerde üst sıralarda yer alan dizinin sonraki bölümlerinde yaşanan düşüş kanalı harekete geçirdi.

Başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel yeni dönemin genç yıldızlarından Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun'un olduğu dizinin yayın hayatı kısa sürdü.

SENARYONUN KARIŞIKLIĞI MI: Dizinin erken final yapmasında etkili olan bir neden ise senaryonun karışıklığı ve izleyicinin konuyu kafasında net bir yere oturtamaması olarak yorumlandı. Sürekli gelişen olayları yakalayamayan seyirci Nefes Nefes'yi izlemekten vazgeçti.