Star TV yıldız isim dinlemedi final yaptırıyor!

Tüm kanallardan final, yayından kaldırma haberleri ele geçiyor ancak Star TV en sessiz olanları. Öyle ki finallerin arasında oldukça geri planda kaldı. Star TV'nin çok sevilen ve izlenen bir programı final yapacak. Peki bu program hangisi? (İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 06 Mayıs 2018

Tüm kanallardan final, yayından kaldırma haberleri ele geçiyor ancak Star TV en sessiz olanları. Öyle ki finallerin arasında oldukça geri planda kaldı. Star TV'nin çok sevilen ve izlenen bir programı final yapacak. Peki bu program hangisi?

İSTANBULLU GELİN ASKIDA; sevilen dizi İstanbullu Gelin'in bu sezon sonunda final yapacağını dair iddialar ortalıkta kol geziyor. Özellikle Berkay Hardal ve Hira Koyuncuoğlu'nun diziden çıkmasının ardından final iddiaları daha çok güçlendi.

UFAK TEFEK CİNAYETLER SENEYE YOK; Star tv ekranlarında izleyicilerle buluşan Ufak Tefek Cinayetler'in gelecek sezonda ekranlarda olmayacağı iddia edilmişti.

HÜLYA AVŞAR'DAN VEDA; Star Tv ekranlarında çok konuşulan bir programa imza atan Hülya Avşar'ın programı bitti. Hülya Avşar ekranlara veda edecek.