Star Tv durdurulamıyor bir dizinin daha ipini çekti!

Star Tv'de final yapan dizilere bir yenisi daha eklendi. Yeni dönemin yayınlanmasıyla birlikte herkes merakla hangi dizilerin devam edeceğini hangi dizilerin reyting kurbanı olacağını merak ediyor.

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2017

Star Tv'de final yapan dizilere bir yenisi daha eklendi. Yeni dönemin yayınlanmasıyla birlikte herkes merakla hangi dizilerin devam edeceğini hangi dizilerin reyting kurbanı olacağını merak ediyor. Dün yapılan açıklamaya göre yaz dizisi olarak başlayan ve yayın hayatına devam eden Dolunay yeni yıla girmeden final yapacak. Dolunay'dan sonra bir final haberi daha geldi. Peki Star Tv'de hangi dizi final yapacak?

Yayın hayatına başladığı günden itibaren ilgiyle takip edilen fakat reytinglerle güçlü rakiplerle mücadele ettiği için bir türlü istediği sonucu elde edemeyen Hayat Sırları final yapıyor. Başrollerini Hazar Ergüçlü ile Ekin Koç'un paylaştığı Hayat Sırları da reyting kurbanı oldu.

Star TV'nın geçtiğimiz aylarda ekran macerasına başlayan dizisi Hayat Sırları final kararı aldı. İstenen reyting oranına ulaşamayan dizi, önümüzdeki birkaç hafta içinde ekran yolculuğuna son verecek. Yapımcılığını Most Production'ın, yönetmenliğini Murat Can Oğuz'un, senaristliğini Mahinur Ergun'un üstlendiği dizinin başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Devrim Yakut, Olgun Toker ve Ecem Erkek paylaşıyor.

HAYAT SIRLARI REYTİNGLERDE NE YAPIYOR? Hayat Sırları reytinglerde iyi sonuçlar elde edemiyor. Çarşamba günleri güçlü rakipleriyle mücadele eden Hayat Sırları genellikle ilk 10'a giremiyordu. 2 aydır yayın hayatına devam eden Hayat Sırları'nın hayranları final kararı sonrası adeta şoke oldu.