Spears'tan Elon Musk'ın Tesla'sına Suçlama: Gizli Kedi Katili

Britney Spears'ın kardeşi Jamie Lynn Spears, elektrikli otomobillerin sessiz çalışmasının yarattığı sıkıntının altını çizdi ve Elon Musk'ın Tesla'sını gizli kedi katili olmakla suçladı.

Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2021

Ablası Britney gibi şarkıcı ve oyunculuk yapan Jamie Lynn Spears, Instagram'da bir video yayımlayarak Elon Musk'ın elektrikli otomobil şirketi Tesla'yı gizli kedi katili olarak yaftaladı:

"Kaç tane olduğunu söylemek istemiyorum ama o kadar çok kedi kaybettik ki... Çünkü Tesla'nın krankını duymuyorlar ve maalesef bunlar oluyor. Bu herkes için yıkıcı ve trajik. Elon Musk, haydi bu işi çözelim! Bana bir çift kedi borçlusun."

Independent Türkçe'nin haberine göre; Jamie Lynn Spears, Musk'a çözüm önerisinde de bulundu: Teslaların hayvanları rahatsız edecek sesler çıkarması. Kardeş Spears, "Bu sayede gafil avlanmazlar ve işler çok trajik bir şekilde sonlanmaz" dedi.

Yayımladığı videoyu daha sonra silen 29 yaşındaki Amerikalının da belirttiği gibi, elektrikli otomobiller benzinle çalışan muadillerine göre çok daha sessiz.