Söz dizisi oyuncuları kimdir?

Söz Dizisi Türkiye'yi ekranlara bağlayacak gibi görünüyor. Söz dizisinin oyuncu kadrosu da dikkat çekici isimlerden oluşuyor.

Eklenme Tarihi: 09 Mart 2017

Avatar lakaplı ancak Surivor 2016 şampiyonu Atakan Arslan, başrollerini Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Görkem Sevindik, Nihat Altınkaya ve Aybüke Pusat gibi isimlerle paylaşacağı ilk projesi Söz'ü ve dizideki karakterini anlattı.

Atakan Arslan, yakın zamanda Serap Korkmaz ile evlenmiş ve balayı için Endonezya'ya gitmişti. Geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönen Atakan, yeni dizisini ntv.com.tr'ye anlattı. "BU İŞ DEĞİL GÖREV GİBİ" Söz dizisinde Tim Komutan Yardımcısı Üsteğmen Zafer Yaman rolüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan 27 yaşındaki Arslan şöyle konuştu: "Bu iş bizim için bir projeden daha çok bir görev gibi. Yansıtmak zorunda olduğumuz gerçekleri, yaşanan bazı hayatları ekrana getireceğiz. Bizim için çok önemli sadece basit bir oyunculuk değil."

"Survivor'dan geldiğimden beri pek çok oyunculuk teklifi alıyorum. Aşk ve komedi temalı işler fazla geldi. Tam olarak yansıtabileceğim ve sahiplenebileceğim bir rolde oynamak istedim. İlk bana geldiği zaman çok heyecanlandım çünkü sert, bize yakışabilecek, duruşumuza ve yaşantımıza da uygun bir iş. Bu sebeplerden dolayı bu projeyi kabul ettik."

"Biz şu anda burada bu röportajı yapabilelim diye birileri bizim için savaşıyor ve mücadele ediyor. Bu insanlar sayesinde biz şu an burada oturabiliyoruz. Kişisel isteklerinden, kendi hayatlarından, ailelerinden vazgeçiyorlar. Sadece ülkeleri ve vatanları için savaşıyorlar. Bizler de bu insanların hayatlarının görülmesini ve bilinmesini sağlayacağız." "Dizideki rolümde çok fazla konuşmuyorum. Lakap Geveze ama silahım konuşuyor. Teröristler tarafından esir düşürülüyorum ve işkence görüyorum. Bu işkence sonucunda hiç konuşmuyorum ve kurtarılmayı bekliyorum. Ters bir ima yapılmış ve Geveze lakabı verilmiş."