Son Yaz'dan Şok Fragman! Savcı Selim Tutuklanıyor

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve 2 haftadır yayına ara veren Son Yaz dizisi bomba bir yeni bölümle dönüyor.

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2021

Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerde oynadığı Son Yaz'ın 19. yeni bölümü, sette çıkan koronavirüs vakaları nedeniyle 7 Mayıs'ta ekrana gelmemişti. Hafsanur Sancaktutan'ın da koronavirüse yakalandığı dizinin çekimleri de durdurulmuştu. Dizi geçen hafta ise Ramazan Bayramı nedeniyle yayınlanmadı. Son Yaz'ın merakla beklenen yeni bölümü ise bu hafta seyirciyle buluşacak.

Son Yaz'ın 21 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak olan 19. bölümünde Savcı Selim Kara üzerine atılan suçlama nedeniyle görevden alınıyor. Selim Kara başka bir savcı tarafından mahkeme kararıyla gözaltına alınıyor.

SEZON FİNALİ YAPACAK
Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı'nın oturduğu Son Yaz, Haziran ayında sezon finali yapacak. Dizi yeni sezonuyla Eylül ayında yeniden ekranlarda olacak.

SON YAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Akgün, Gökhan’ın abisi olmadığından şüphelenip, onu hastanelik edene kadar dövdüğü için çok pişmandır. Gökhan’ın onu asla affetmeyeceğini düşünür ve kendini affettirmek için Gökhan’ın el konulan arabasını geri almaya karar verir.

Soner ve Eray da Akgün’e yardımcı olacaktır. Diğer taraftan Yağmur, Gökhan’ı Akgün’le ilgili yumuşatmak için karşısına çıkar. Gökhan, Yağmur ve Akgün arasındaki bağın gücünü fark eder ve bundan hoşlanmaz.