Sibel Can Kıbrıs'ta puantiyeli elbisesiyle göz doldurdu!

Türk müziğinin en güçlü seslerinden ünlü sanatçı Sibel Can, yaz konser maratonuna aralıksız devam ediyor. Dün gece Kıbrıs'ta sevenleriyle buluşan Sibel Can, yaklaşık üç saat sahnede kaldı.

Eklenme Tarihi: 07 Temmuz 2019

Dün gece Kıbrıs'ta sevenleriyle buluşan Sibel Can, yaklaşık üç saat sahnede kaldı. Ünlü modacı Amor Gariboviç tarafından hazırlanan tek omuzu açık, bu yılın modası olan puantiyeli elbisesiyle göz dolduran Sibel Can, geniş yelpazeli repertuarı ile muhteşem bir konsere daha imza attı.

Konser alanını hınca hınç dolduran sanatçının hayranları, her şarkısını Sibel Can ile birlikte söyleyerek, dev bir koro oluşturdular. Diğer otellerden de çok sayıda müzik severin geldiği konserde Sibel Can, ‘Kıbrıs izleyicisinin samimiyetini, müziğe olan düşkünlüklerini ve her şarkımı benimle söylemelerini çok seviyorum. Bu müthiş duyguları bana tattıran tüm dinleyicilerime teşekkür ediyorum’ dedi.

Yaz konserlerinde kendisi için ‘kalp kalbe’ şarkı söylemenin keyfinin bir başka olduğunun altını çizen Sibel Can, özenle hazırladığı şarkı listesine ek olarak misafirlerinden gelen şarkı isteklerini de geri çevirmiyor.

Son albümü ‘Yeni Aşkım’ın da dinleyicileri tarafından çok sevilmesinin keyfini süren güzel sanatçı ‘Senden Başka Kimsem Yok’ şarkısının klibi ile 70 milyon’a, son klibi ‘Vallahi Yalan’ ile de kısa süre içinde 10 milyon dinlenme rakamlarına ulaştı.