Show TV Kılıçdaroğlu'na 15 Saniye Ayırınca Tepki Yağdı: Show Haber'e Story Özelliği Gelmiş

Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün gece Twitter hesabında yayınladığı "Yıllardır troll orduları ile algı oluşturmaya çalışıyorlar, artık bunları yemeyin gençler!" başlıklı videoya Show Ana Haber'in sadece 15 saniye yer vermesi sosyal medyada gündem yarattı.

Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2021

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, evinin mutfağında çekilen bir videoyu Twitter hesabından paylaşarak gençlere seslenmiş ve şunları söylemişti:

'Sevgili gençler, saat 12.00’yi geçti. Size evimin mutfağından sesleniyorum. Biliyorum bu paylaşımın altına bir süre sonra bir troll ordusu saldıracak. Neymiş efendim, ‘Kılıçdaroğlu muhalefet yapamıyormuş, liderlik yapamıyormuş’. E haklılar! '128 milyar dolar' ezberlerini bozdu. Bakın sevgili gençler sizden bir isteğim var; bunları artık yemeyin. Çünkü bunlar gidici. Biz iktidara geliyoruz. Size sözüm söz. Sizden çalınan ne varsa, hepsini alıp size vereceğim. Çünkü ben sizleri çok seviyorum.'

Show TV Ana Haber bülteninde Kılıçdaroğlu'nun bu videosu için sadece 15 saniye ayrıldı ve Kılıçdaroğlu'nun sözlerine de yer verilmedi.

Sosyal medyada haberi izleyen kullanıcılar ise gündem yarattı.

Pek çok kullanıcı Show TV Ana Haber Bülteni ile sosyal medya üzerinden dalga geçti.