Shakira'yı çalışanları, Jennifer Lopez'i eski kocası ifşa etti!

Kimi sevgilisiyle birlikte üçlü ilişkiye girdiği anların görüntüsünü ifşa etti kimi eski eşinin yatak odası görüntülerini paylaştı. İşte Popun kraliçesi Madonna'dan Shakira'ya ismi cinsel ilişki kasedine karışmış 5 ünlü isim...

Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2020

Onlar gösteri dünyasının en ünlü isimleri. Her yaptıkları olay, her söyledikleri haber olan yıldız isimlerin duymak istemeyeceğimiz bazı skandalları dönem dönem basına yansıdı. İşte şarkılarını severek dinlediğimiz ve hayran olduğumuz 5 ünlü kadının cinsel ilişki skandalları.

Bir kameramanın, elinde Madonna ve ünlü beyzbol oyuncusu Alex Rodriguez'in sevişme görüntülerinin yer aldığı bir cinsel ilişki kaseti olduğunu iddia etmesiyle dünyaca ünlü yıldız Madona'nın da müstehcen görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bir evde ikili koltukta sevişirken gizli kamera ile çekilen görüntüleri 2.05 milyon dolara satmaya çalışan kameraman, Madonna'nın avukatlarının da bu kasetten haberdar olduğunu söylemişti. Öte yandan Madonna, o dönemdeki eşi Guy Ritchie'yi asla aldatmadığını ve Rodriguez'le aralarında hiçbir ilişki olmadığını söylemişti.

Amerika'nın ünlü reality şov yıldız Kim Kardashian' adı kased skandalına karışan isimlerden. O dönem sevgilisi Ray J'nin de cinsel ilişki kasedi internete düşmüştü. Bu görüntüleri bilerek ve isteyerek çektiklerini itiraf eden Kim ve sevgilisinin eski kasetlerinin bazı yerlerini makaslayarak yeniden gündem yaratmaya çalıştığı iddia edilmişti.

Seks kaseti ortaya çıkan ünlüler kervanında Kolombiyalı ünlü şarkıcı Shakira da bulunuyor. Shakira'nın erkek arkadaşı Antonio de la Rúa ve İspanyol şarkıcı Alejandro Sanz'la birlikte bir yatta üçlü ilişkiye girdiği görüntülerin yer aldığı bir video kaydı olduğu ortaya çıkmıştı.