Sezen Aksu'ya gelin olmaya hazırlanan Alina Boz'dan samimi itiraflar

Son zamanların başarılı oyuncularından Alina Boz, bir süredir Sezen Aksu'nun oğlu Mithan Can Özer ile birlikte. 1,5 yıllık birliktelikleri boyunca beraber fotoğraf paylaşmayan Boz, sevgilisinin doğum gününü kutlayan bir story yayınladı.

Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2019

Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile bir süredir birlikte olan güzel oyuncu Alina Boz, InStyle Türkiye’nin kasım ayı sayısı için objektiflerin karşısına geçti. Dergi için birbirinden güzel pozlar veren Alina Boz, yaptığı röportajda da samimi itiraflarda bulundu.

'Elimi Bırakma' dizisinin güzel oyuncusu Alina Boz, dergiye verdiği birbirinden güzel pozların sonunda yaptığı röportajında Rusya’da başlayıp Türkiye’de devam eden hayatını ve hayallerini anlatırken samimi itiraflarda da bulundu.

İlkokula gidene kadar Rusya’da bulunan Alina Boz, Türkiye'ye gelmeden önce o yılları anlatırken, “Aklıma iki farklı çocukluk geliyor. Birisi Rusya’da yaşadığım, diğeri ise Türkiye’deki. İkisinin de ortak özelliği sokakta geçmesi. Rusya’da köy gibi bir yerde yaşıyorduk, mahalle kültürüyle büyüdüm. Çok yaratıcı bir çocukluk geçirdim. Telefon yoktu, teknoloji gelişmemişti. Buraya geldiğimde de bu durum çok değişmedi. Gece yarılarına kadar sokakta gezer, bisiklete binerdik. Okulum ve evim çok yakındı. Özgür çocuklardık.” diye konuştu.

Ünlü sanatçı Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer’le 1,5 yıldır güzel bir birliktelik yaşayan Aina Boz, hayattaki tek hayalininde güzel bir aileye sahip olmak istediğini söyledi, Boz açıklamasında, “Hayatta beni en mutlu edecek şey ailemin sağlıklı olması ve kendi ailemi kurmak olur. Hayatım boyunca evleneyim ve güzel bir ailem olsun istedim. Ama böyle şeyler kısmet. Elle tutulur bir şey istiyorsan senaryo yazmak diyebilirim.” ifadelerine yer verdi.