Şeytanın buradan geleceğine inanılıyor 1971'den beri sönmedi!

Dünya üzerin de bilmediğiniz hatta görmek dahi istemeyeceğiniz ürkütücü yerler bulunuyor. Bu yerlerin hepsinin başlı başına esrarengiz ve sırlarla dolu hikayesinin yanı gördüğünüzde dahi ürpereceğiniz bir yapısı var.

Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2016

Akodessewa Pazarı, Togo: Tago’da insanlar yerli inançlarını günümüzde dahi sürdürmekte. İnançları gereği maymun kafalarını Akodessewa Pazarı’ından satın alarak ayinlerini gerçekleştiriyorlar.

Aokigahara Ormanı – Japonya: Fuji dağı eteklerindeki bu orman güzelliği ile görenleri adeta büyülüyor. Fakat bu ormanın esrarengiz bir ismi bulunuyor. İntihar Ormanı ismine sahip bu bölge, 60 yılda 100 kişinin intiharına tanıklık etmesinden dolayı bu isim layık görülmüş. Ayrıca bu intihar olaylarını Japon yetkililer ne yazık ki engeleyemiyor.

Asılı Tabutlar - Sagada, Filipinler: Yerli kabilelerden birinin geleneğinde ölenler için hazırlanan tabutları uçurumdan sallandırmak var. Yerliler bunu yaparak cennete daha yakın olacaklarını düşünüyor.

Beelitz-Heilstatten Hastanesi – Almanya: Bu hastanenin ürkütücü yanını kısaca açıklamak gerekirse, bir zamanlar Hitler bu hastanede tedavi gördü.