Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia: Enişte ne demek?

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisi Guido Senia'nın yorum yapması sosyal medyayı sallamıştı. Senia, gelen "enişte" yorumlarına, "Sizi seviyorum çocuklar ama enişte ne demek?" yanıtını verdi

Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2019

Geçtiğimiz yıl Fransa'da evlenen televizyoncu Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı. Acun Ilıcalı ile evliliğini bitiren Şeyma Subaşı yeni aşka yelken açmıştı.

Subaşı, Meksika'nın Tulum sahilinde sevgilisiyle objektiflere takılmıştı.

"ENİŞTE NE DEMEK?"

Subaşı kızı Melisa ile çıktığı kayak tatilinden fotoğraflarını paylaşmıştı. DJ sevgilisi Guido Senia, Subaşı'nın fotoğrafına, "Oh oh oh" yorumunu yapmıştı. Kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni alan Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına takipçileri de sessiz kalmadı. Subaşı'nın fotoğrafına ve sevgilisinin yanıtına binlerce yorum yapıldı. Senia, gelen "enişte" yorumlarına, "Sizi seviyorum çocuklar ama enişte ne demek?" yanıtını verdi.

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz hafta sevgilisi Guido Senia'nın yanına İtalya'ya gitmişti. Tatillerine sessiz sedasız devam eden ikilinin, aynı evde kaldıkları sosyal medya paylaşımlarıyla ortaya çıkmıştı.