Şeyma Subaşı'nın Hamilelik İddiası Son Fotoğraf ile Güçlendi

Mısırlı iş adamı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceğini açıklayan Şeyma Subaşı'nın hamile olduğu iddia edilmişt. Subaşı'nın son paylaşımı bu iddiayı güçlendirir nitelikte oldu.

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2021

Yaklaşık 4 aydır birlikte olduğu sevgilisi Mohammed Alsaloussi (36) ile evlilik kararı aldıklarını duyuran Şeyma Subaşı'nın (30) hamile olduğu konuşuluyor.

Instagram hesabını aktif kullanan ve sık sık günlük hayatından kesitler yayınlayan Subaşı'nın son fotoğrafları söylentileri alevlendirdi.

Acun Ilıcalı ile evliliğinden Melisa adında bir kızı olan Subaşı'nın yayınladığı bu fotoğrafta karnının belirginleştiği görüldü. Bu detay Subaşı'nın takipçilerinin dikkatinden de kaçmadı.

EVLİLİK HAZIRLIKLARINA BAŞLADIĞINI DUYURMUŞTU

Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'yi geçtiğimiz haftalarda anne ve babasıyla tanıştırmış, ardından da tatile gitmişti. Daha sonra Alsaloussi'nin ailesini ziyaret etmek için soluğu Dubai'de alan Subaşı, sevgilisi ile evlilik hazırlıklarına başladıklarını duyurmuştu.

ROMANTİK ANLAR

Ardından dünya turuna çıkan çiftten Subaşı, sevgilisi ile birlikte ateş başında çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

"HER ŞEY MÜKEMMEL OLACAK"

O anları ölümsüzleştiren Şeyma Subaşı, gönderisine, "Seninle olacak her şey için çok heyecanlıyım. Seninle bir peri masalı yaşamak için sabırsızlanıyorum aşkım. Her şey mükemmel olacak. Kalbimin derinliklerinde hissediyorum" ifadelerini not düşmüştü.