Şeyma Subaşı'nın Bali Tatili Düşmanları Çatlatıyor!

Şeyma Subaşı'nın ailesiyle tanıştıktan sonra sevgilisine Bali'de tatil sürprizi ayarlayan Mısırlı milyarder ve Subaşı'nın paylaşımları adeta düşman çatlatıyor.

Eklenme Tarihi: 06 Mayıs 2021

Yaşam tarzıyla sosyal medyada sıkça gündeme gelen Şeyma Subaşı, bu kez de sevgilisi Meedo ve kızı Melisa ile çıkığı Bali tatili ile olay oldu. Tatilin neredeyse her karesini paylaşan Şeyma, verdiği pozlarla düşman çatlattı.

Mısırlı şeyhin oğlu Şeyma'ya tatil hediye etti: Miami'nin tozunu attıran Şeyma'nın son rotası Bali

Meedo, İstanbul'a gelip Şeyma'nın ailesiyle tanıştıktan sonra sevgilisine Bali'de tatil ayarlayarak sürpriz yaptı. Hatta Meedo özel jet bulamadığı için bir uçuştaki tüm biletleri satın alınca bu durum çok konuşuldu.

Şeyma artık partilere gitmek istemediği için vaktini Bali sahillerinde geçirdi

Paylaştığı Instagram hikayesinde o günkü partiye gitmek istemediğini ve kendisinde gördüğü bu değişimle gurur duyduğunu söyleyen genç fenomen, vaktini sahilde poz vererek geçirdi.

Tatil başlasa da işler bitmek bilmedi! Şeyma Bali'de bile markasının reklamını yaptı

30 yaşındaki sosyal medya fenomeni, paylaşımını 'Bu fotoğrafları öğlen 12'de çektik. 12 saat sonra, sizin için hala öğlen 12 iken paylaşım yapıyorum. Gelecekte yaşamak aslında o kadar da kötü değil. (Geleceğe Dönüş) Bu arada Hello Babe Active Wear yaz koleksiyonu müthiş olacak arkadaşlar, takipte kalın.' notuyla paylaştı. Böylece hem Geleceğe Dönüş filmine göndermede bulundu hem de markasının reklamını yaptı.