Şeyma Subaşı Ibiza Tatili Sırasında Objektiflere Takıldı

Son dönemde Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile nişanlandığı, hamile olduğunu ve ardından bebeğini düşürdüğünü açıklayan Şeyma Subaşı, Ibiza'da tatil yaparken objektiflere takıldı.

Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2021

Dün gece de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bebeğini kaybettiğini açıklayan Subaşı'nın yanında Mohammed Alsaloussi yoktu. Subaşı, bunun yerine arkadaşlarıyla birlikte kumsalda bir gün geçirdi.

TELEFONUNU ELİNDEN DÜŞÜRMEDİ
Kumsala beraberindekilerle birlikte giden Şeyma Subaşı, yürürken de elindeki cep telefonuyla ilgilendi. Subaşı'nın yüzündeki ciddi ifade de gözden kaçmadı.

Bikinisinin üzerine bir tunik giyen sosyal medya fenomeninin, güneşten korunmak için de bir şapka tercih ettiği görüldü.

HAMİLE OLDUĞUNU DUYURMUŞTU
Öte yandan Subaşı, iki gün önce hamile olduğunu açıklamış ve İngilizce bir metin yayınlayarak; "Bütün dünyadaki arkadaşlarım ve ailem. Son zamanlarda hamile olduğuma dair çıkan söylentileri memnuniyetle doğrulamayı ve hamile olduğumu bilmenizi isterim. Dürüst olmak gerekirse evlenmek için acele etmemizin nedeni de buydu. Acele etmek için bir sebep olmadığına karar verdik. Birbirimize sevgi ve saygı duyuyoruz, şimdilik kutlamaları erteleyip hamileliğin keyfini çıkarmaya odaklanmaya karar verdik. Bütün iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkürler. Gelecek için heyecanlıyım" ifadelerini kullanmıştı.