Şeyma Subaşı: Frikiğe gerek yok, zaten sınırları zorluyorum

Miami'ye giden Şeyma Subaşı, kaldığı otelin odasından bornozlu bir şekilde video paylaştı. Subaşı, yatağın üzerine bağdaş kurarak oturmak isterken zor anlar yaşadı. Sosyal medyada da konuşulan görüntülerle ilgili Subaşı açıklama yaptı.

Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2019

Canlı yayında Acun Ilıcalı'dan para istediğine yönelik mesajı ifşa olduktan sonra sevgilisiyle Miami'ye giden Şeyma Subaşı, kaldığı otelin odasından bornozlu bir şekilde video paylaştı.

İşte o video...

Subaşı, yatağın üzerine bağdaş kurarak oturmak isterken zor anlar yaşadı. Sosyal medyada da konuşulan görüntülerle ilgili Subaşı açıklama yaptı.

Subaşı, 'frikik vermekten son anda kurtuldu' haberleri için, "Arkadaşlar frikiğe gerek yok zaten yeterince sınırları zorluyorum diye düşünüyorum." dedi.

Subaşı, ardından da bu kareyi, “Evet dilimi çıkardım – evet sutyenimin danteli gözüküyor evet bilerek verdim bu pozu… Ama sizler için güzel bir video çekmeye gidiyorum hem de bazı arkadaşlar tarafından en merak edilen” notuyla paylaştı.

O MESAJ GÜNLERCE KONUŞULMUŞTU

Bir televizyon programında Acun Ilıcalı, ekran başındaki izleyicilere telefonundan bir video izletmek istedi.

Ilıcalı videoyu izlettiği anda eski eşi Şeyma Subaşı mesaj gönderdi. Şeyma Subaşı'nın gönderdiği mesajda Acun Ilıcalı ile görüşmek istediği ve Miami'deki otelin parası hakkında konuşmak istediği yazıyordu.