Şeyma Subaşı Davetli Listesini Hazırlıyor! Düğün Yakında!

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceklerini takipçileriyle paylaşan Subaşı, "Çok heyecanlıyım!" diyerek, davetiye listesini hazırlamaya başladığını duyurdu.

Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2021

Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'yi geçtiğimiz haftalarda anne ve babasıyla tanıştırmış, ardından da tatile gitmişti. Daha sonra Alsaloussi'nin ailesini ziyaret etmek için soluğu Dubai'de alan Subaşı, sevgilisi ile evlilik hazırlıklarına başladıklarını duyurdu.

"ÇOK HEYECANLIYIM"

Konuyla ilgili Instagram hesabından paylaşımda bulunan Şeyma Subaşı, "Düğün için yapılacaklar listesi... Önce konuklar... Aman Tanrım, çok heyecanlıyım! "ifadelerini kullandı.

115 BİN TL NAFAKA KESİLECEK

Şeyma Subaşı, 2017'de evlendiği Acun Ilıcalı'dan bir yıl sonra boşanmıştı. Subaşı'na 115 bin TL yoksulluk, Melisa'ya ise 10 bin TL iştirak nafakası olmak üzere her ay 125 bin TL ödeniyor. O dönem yapılan protokole göre, Subaşı, nikah masasına oturduğunda 115 bin TL'lik nafakayı alamayacak.

'ANNELER GÜNÜ' JESTİ

Nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftten Alsaloussi, Subaşı'na Anneler Günü hediyesi olarak da lüks bir araç satın aldı. Sevgilisinin sürprizi karşısında heyecan dolu anlar yaşayan Şeyma Subaşı, "Anneler Günü'n kutlu olsun Şeyma! Arabam şimdi geldi" ifadelerini kullandı.

UÇAĞI KAPATTI!

Geçtiğimiz haftalarda şehir değiştirmek isteyen Şeyma Subaşı-Mohammed Alsaloussi çifti, Bali'de özel jet bulamayınca, Alsaloussi bir uçağın tüm biletlerini satın alarak jest yapmıştı. Subaşı da, uçağın içinden bir görüntü paylaşarak, "Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti" ifadelerini kullanmıştı.