Dünya Merakla Bu Açıklamayı Bekliyordu: Şeyma Subaşı Aşka İnanıyormuş

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammad Alsaloussi ile romantik pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2021

Instagram'da üç milyon takipçisi bulunan ünlü fenomen Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilişkisine devam ediyor. Aşk dolu pozları ile gündemden düşmeyen ikili, yeni karelerini paylaştı.

Subaşı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflara "Aşka gerçekten inanıyorum. Bir ruh eşine sahip olma hissi ve gerçekten ev diyebileceğiniz bir yer. Yara izlerini yok edebilen ve bunun yerine kalplerimizi neşeli anlarla doldurabilen sevginin gücüne inanıyorum."

İşte bu yüzden aşka inanıyorum. Tek bir bakışın büyüsüne. Bu birinin yaşayabileceği en muhteşem duygu...Genç ve yaşlı sevgilim! (Genç olabilir ama yaşının çok ötesinde bilge. Çok olgun ama aynı zamanda komik ve enerji dolu. Gerçek bir erkek!) Seni çok seviyorum!" mesajını yazdı.

Şeyma Subaşı, sevgilisine doğum günü sürprizi yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaşmış ve binlerce beğeni almıştı. Subaşı, karelerine "Herkesin gerçek aşk partnerini bulmasını diliyorum... Şeyma'nın peri masalına hoş geldiniz!" notunu düşmüştü.