Şevval Şahin'e Sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan Destek Geldi

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin’le üç aydır tatil yaptıkları Bali’den İstanbul'a dönen Yiğit Marcus Aral, sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen sevgilisine destek çıktı.

Eklenme Tarihi: 28 Mart 2021

Son olarak katıldığı bir televizyon programında soruları bilemeyince stüdyoyu terk edip gündeme oturan, ardından apar topar Amerika’ya giden Şevval Şahin’e, sevgilisi Yiğit Marcus Aral’dan destek geldi.

TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNE OTURMUŞTU
Ünlü model, programda kendisine yöneltilen; "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?" ve "Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?" sorularına cevap veremeyerek zor anlar yaşamıştı.

Çıkan haberlerin ardından Şahin, "İstiklal Marşı'nı okusaydım örnek Türk kadını mı olacaktım? Altı yaşından beri İngiltere'de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum" açıklamasını yapmıştı.

"BAŞKASI OLSA DEPRESYONA GİRERDİ"
Bali’den İstanbul’a dönen ve Nişantaşı'nda görüntülenen Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral, "Bizim zaten kışı burada geçirmeyelim diye planlarımız vardı, soğuk malum buralar. Bu konuları fazla kafaya takmıyor enteresan şekilde, başkası olsa depresyona girerdi” ifadelerini kullandı.