Şevval Şahin sevgilisiyle pozlarını bir günde sildi

Miss Turkey 2018 biricisi Şevval Şahin, bir günde Pakistanlı sevgilisi Syed Amir-Ali Kirmani olan fotoğraflarını sildi.

Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2018

Şevval Şahin, Miss Turkey’de birinci seçilmişti. University Of East London’da moda eğitimi alan 19 yaşındaki kraliçenin, İngiltere’de tanıştığı Pakistanlı Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Şevval Şahin önceki gün teve2’deki ‘2. Sayfa’ya katıldı. İlişkisine dair şunları söyledi:

FOTOĞRAFLARI SİLDİ: “5-6 aydır birlikteyiz. Yarışmaya katılmam için çok destek verdi, başarılı olmamı istiyor. Beni hiç kıskanmıyor." Ama Şevval, erkek arkadaşıyla olan fotoğraflarını Instagram hesabından sildi.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU: Miss Turkey 2018'de birincilik tacını takan Şevval Şahin'in geçmiş yıllara ait bir karesi sosyal medyada yayınlanmıştı. Bu karenin ardından 19 yaşındaki Şahin'in 'tacı geri alınmalı polemiği' gündeme gelmişti. Estetikli olduğu için eleştiri oklarının hedefi olan birinci güzel Şevval Şahin, sessizliğini canlı yayında bozdu.

İşte Şevval Şahin'in açıklamaları...
Birinci seçildiğim için çok mutluyum, gururluyum, heyecanlıyım...İçimden dereceye girmek geçiyordu ama birinciliği beklemiyordum. Bana da sürpriz oldu. Tara ile Roda'nın dereceye girebileceğini biliyordum.