Şevval Şahin Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile Ayrıldıklarını Duyurdu

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile ilişkilerini sonlandırdıklarını açıkladı.

Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2021

Ünlü manken Şevval Şahin (21),yazılım mühendisi sevgilisi Yiğit Marcus Aral (31) ile yollarını ayırdı. Şahin, ayrılık haberini Instagram hesabından duyurdu.

"İLİŞKİMİZ SAĞLIKLI DEĞİL"

Şahin yaptığı açıklamada, "Genelde asla böyle bir açıklama yapmam ancak ilişkimi çok açık bir şekilde yaşadım, bu yüzden bazı şeyleri açıklığa kavuşturma ihtiyacı hissediyorum. Marcus ve ben bir süre önce yollarımızı ayırdık. Hala birbirimizi önemsiyoruz ve ilişkimiz artık ikimiz için sağlıklı olmadığı için arkadaş olarak kalmaya karar verdik. Sizden bu hassas dönemde her iki tarafa da saygı göstermenizi rica ediyorum" ifadelerini kullandı.

"BEN DAHA 21 YAŞINDAYIM"

Çift, geçtiğimiz günlerde evlilik sorularını cevaplamıştı. Aral, "Zaten beraber yaşıyoruz ama çocuk olmadıkça bence evliliğe çok fazla gerek yok. Sonuçta ciddiyiz. Kafada anlaştıktan sonra kağıtta bir imzanın nedeni yok" ifadelerini kullanmıştı. Şahin ise "Arkadaşlar ben 21 yaşındayım. Hayatta öyle şeyler düşünmem şu an, yok" demişti.

TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNE OTURMUŞTU

Geçen yıl eylül ayında sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile pandemiye rağmen düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan Şahin, daha sonra da katıldığı bir programla Türkiye'nin gündemine oturmuştu.

Şahin, kendisine yöneltilen, "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?" ve "Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?" sorularına cevap veremeyerek, zor anlar yaşamıştı.

Birçok soruyu yanıtsız bırakan Şevval Şahin, "Fahrettin Koca’yı tanıyor musunuz?" sorusuna da "Pas" yanıtını vermişti.

Şahin'in bu sorulara yanıt verememesi sosyal medyada gündem olmuştu.