Sevilen dizi Ateşböceği final mi yapıyor?

Star Tv'nin ilgiyle izlenen dizisi olan Ateşböceği final mi yapıyor? Başrollerini Nilay Deniz ile Seçkin Özdemir'in paylaştığı Ateşböceği ile ilgili olay bir iddiaya ortaya atıldı

Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2017

Star Tv'nin ilgiyle izlenen dizisi olan Ateşböceği final mi yapıyor? Başrollerini Nilay Deniz ile Seçkin Özdemir'in paylaştığı Ateşböceği ile ilgili olay bir iddiaya ortaya atıldı. Söylentilere göre kanal ve yapımcı dizi için sadece 13 bölüm anlaştı. Eğer dizi reytinglerde iyi giderse yayınlanmaya devam edecekti. Dizi reytinglerde iyi gidiyor gitmesine ama Star Tv'nin başka planları var gibi gözüküyor. Ateşböceği final mi yapacak 13.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Avukat Barış ile hayalleri olan şoför kız Aslı'nın aşkının anlatıldığı dizinin final yapacağı iddia ediliyor. Bu akşam 12.bölümüyle ekrana gelecek olan Ateşböceği'nin bir bölüm sonra final yapacağı konuşuluyor. Yapımcıdan konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi fakat Star TV perşembe gününe yeni bir dizi koydu bile!

Hayranları tarafından oldukça merakla izlenen ve birçok fanı olan diziyle ilgili bu kulis bilgisi televizyon dünyasında yer aldı. Kanal ve yapımcı sadece 13 bölüm yayınlanması için anlaşma imzaladı.

SİYAH İNCİ GELİYOR Perşembe günlerinin vazgeçilmezi olan Ateşböceği bu hafta 12.bölümüyle ekrana gelecek. Haftaya ise Star Tv'nin güvendiği dizilerden olan Siyah İnci başlıyor. Görünen o ki ya dizinin günü değişecek ya da Ateşböceği erken finale gidecek.