Sevgilisini partide aldatırken yakaladı! Selfie çekti sonra...

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te akıllara durgunluk veren bir intikam hikayesi, bir anda dünyanın gündemine düştü. Kız arkadaşını kendisini aldatırken yakalayan adam öyle bir intikam aldı ki, dizi senaryolarından fışkırmış gibi. (İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2018

Buenos Aires'te akıllara durgunluk veren bir intikam hikayesi, bir anda dünyanın gündemine düştü. Kız arkadaşını kendisini aldatırken yakalayan adam öyle bir intikam aldı ki, dizi senaryolarından fışkırmış gibi.

Buenos Aires'de yaşayan 20 yaşındaki Mariano, kız arkadaşı olmadan dışarı çıktığı akşamda onunla aynı partide olduklarını fark etti. Tek sorun şu ki, kız arkadaşı bir başkası ile birlikteymiş.. Önce çok sinirlenen genç adam, olay çıkarmadı ve sadece onlarla birlikte selfie çekti.

Çektiği fotoğrafın açıklamasına ise "Kız arkadaşım (şimdi eski) aynı partiye geldiğimizi fark etmedi" yazdı. Mariano'nun yaptığı şey, bir anda tüm dünyaya yayılınca ise olanlar oldu, bir anda dünyanın konuştuğu bir intikam hikayesi haline geldi.

Kızın ihaneti viral olup binlerce kişi tarafından paylaşılınca, Mariano daha sonra kız arkadaşının olayı açıklamaya çalışırken attığı mesajların ekran görüntüsünü de paylaştı. Mariano'nun kız arkadaşı ise fotoğraf Twitter'da paylaşılana kadar yakalandığından habersizdi.