Sevgilinizle el ele tutuşma şekliniz ilişkiniz hakkında neler söylüyor?

El ele tutuşma şekli çiftlerin birbiri ile olan ilişki boyutu hakkında fikirler veriyor.

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2018

Posta - Sevdiğinizin elini nasıl tuttuğunuza hiç dikkat ettiniz mi? Muhtemelen hayır çünkü bu son derece içten ve farkında olmadan yaptığınız bir şey. Peki bu tutuş şekillerinin bir anlamı olduğunu biliyor muydunuz? Bilmeyenler için işte büyük hizmet!

Diğer el ile "destek"

Diğer elinizi destek gibi kullanırsanız, bu genellikle aranızdaki hislerin ciddileştiği anlamına gelir. Ancak ne yazık ki, bu her zaman olumlu bir işaret değildir: Aynı zamanda sevdiğinizi sahiplendiğiniz anlamına da gelebilir.

El tutuşmadan

Eşiniz elinizi tutmaktan kaçınırsa, bunun size özel yaptığı bir şey olduğunu düşünmeyin. Bununla birlikte, utangaçlık veya mahremiyet isteğini de gösterebilir. Anında karar vermeyin ve ilişkinizdeki diğer işaretleri gözlemleyin. Muhtemelen endişelenmenize gerek yoktur.

İç içe bakan avuç içi

Sevgilinizle bu şekilde el ele tutuşuyorsanız, sizin sevginiz şefkate dayanıyor ancak ilişkiniz pek de tutkulu değil. Aynı zamanda, avuç içi aşağı bakan kişi ilişkide daha güçlü bir kişiliğe sahip. Bu kişi genellikle ilişki de daha çok inisiyatif alır.

Birbirine geçen parmaklar

Parmakların sarılması ve avuç içinin birbirine değmesi şeklindeki el tutuşması tutkulu bir ilişkiyi ve iki kişi arasında güçlü bir bağlantı olduğunu sembolize eder. Burada sevgililerin birbirinin elini sıkıca tutması önemlidir. Ellerden biri çok rahat olursa bu iyiye işaret değildir.