Sevgilim maç kaybedince sevişemiyoruz demişti! Noel pozu verdi

Eski Victoria Secret mankeni Izabel Goulart ve Alman kaleci sevgilisi Kevin Trapp birlikte Noel pozu verdi.

Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2018

Fransa'da Paris Saint-Germain'de forma giyen Alman kaleci Kevin Trapp ile kız arkadaşı eski Victoria Secret mankeni Izabel Goulart'ın aşkları dolu dizgin devam ediyor. Yeni yıl yaklaşırken birçok ünlü çift noel pozu verirken Kevin Trapp ile Izabel Goulart da bu kervana katıldı.

ÜNLÜ ÇİFTTEN NOEL POZU: Model Izabel Goulart, sevgilisi Alman kaleci Kevin Trapp’le verdiği Noel pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Noronha sahilinde yoga yapan çiftin paylaşımı takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI: Ünlü çiftin noel pozunu çok estetik bulan hayranları bile oldu. Yoga yapan çiftin bu pozu binlerce beğeni aldı.

''MAÇ KAYBETTİĞİNDE SEVİŞEMİYORUZ'': Trapp'in kız arkadaşı Goulart, bir YouTube kanalına röportaj verirken cinsel hayatlarıyla ilgili de detaylar verdi. Goulart, "Kevin ile haftada dört-beş kez sevişiyoruz. Ancak önemli bir maç oynadıklarında ve takımı kaybettiğinde, ne kadar güzel hazırlansam, tırnaklarımı yapıp, en iyi iç çamaşırımı da giysem yine de o gece cinsel ilişkiye giremiyoruz" demişti.