Sevgililer Günü'nün en şanslı metresi

Fitness modeli Hayley Leeanna, Sevgilier Günü'nde 'metres' olarak servet kazanıyor. Her Sevgililer Günü'nde, ilişkisi olduğu evli erkeklerden pahalı hediyeler alıyor.

Eklenme Tarihi: 07 Şubat 2020

Peterborough'dan fitness modeli Hayley Leeanna için 14 Şubat günü yılın en gözde günü. Sevgilier Günü'nde 'metres' olarak' sevet kazanan Leeanna, her Sevgililer Günü'nde, ilişkisi olduğu evli erkeklerden pahalı hediyeler alıyor.

Fitness modeli Hayley Leeanna Sevgililer Günü için şimdiye kadar aldığı hediyeler ile nakit paranın 10 bin pound'un üzerince olduğunu söylüyor.

Leeanna birlikte olduğu evli erkeklerin 14 Şubat'ı kendisiyle geçirmedikleri için suçlu hissettiklerini ve kendisini hediyeye boğduklarını ifade ediyor. 14 Şubat'ı eşleriyle geçirmek durumunda olduklarını söyleyen Leeanna, genellikle altın takı, pahalı saatler ve tatil hediyesi aldığını belirtiyor.

Leeanna, "Evli erkekler yılın bu zamanında her zaman biraz daha cömerttirler çünkü eşleriyle birlikte olmak zorunda kalacaklarını bildiklerinden, Sevgililer Günü'nde metresiyle olamadıkları için kendilerini suçlu hissederler" diyor.