Sevda Erginci: Şevval Sam'a katılıyorum

Yasak Elma dizisiyle ekranlara gelen genç oyuncu Sevda Erginci, Talat Bulut için 'Maalesef onunla çalışıyoruz' diyen Şevval Sam'a destek çıktı.

Eklenme Tarihi: 03 Ekim 2018

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, Nişantaşı'ndaki bir kafede set arasını kahve içerek değerlendiren Erginci, sette Bulut'a mesafeli olduklarını anlatıp "Onunla çalıştığımız için şükretmemiz gerektiğini söylemiş. Şevval de bir sürü şey öğrenilmesi gereken deneyimli bir oyuncu. Bugüne kadar kimsenini çıkıp böyle şey dediğini duymadım. Mütevazılık önemli bir şey onu korumak lazım" dedi.

Sette profesyonelce çalıştıklarını, iddia edildiği gibi kavga ve olayların olmadığını belirten genç oyuncu "Evet tabii ki mesafeliyiz, oynuyoruz ve çıkıyoruz setten, profesyonel insanlarız. Bizi etkilemiyor bu başka bir mesele. Öyle zaten bir samimiyetimiz yoktu sadece 'merhaba merhaba' Bizim fazla karşılıklı sahnemiz yok. Öyle birilerinin anlattığı gibi sette kavgalar, bırakıp gitmeler, tekrar çekmeler falan yok, iş aksamıyor. Tepkimizi iş dışında gösteriyoruz" ifadesini kullandı.

Şevval Sam'ın taciz iddialarıyla anılan Talat Bulut'un için kullandığı 'Maalesef onunla çalışıyoruz' ifadesini yerinde bulduğunu sözlerine ekleyen Erginci, "Şevval çok doğru açıklama yaptı maalesef çalışıyoruz evet" dedi.