Sevda Demirel'den Hande Ataizi'ne: Artık benden kaçma

Yıllar önce Hande Atazi'ne attığı tokatla çok konuşulan eski manken Sevda Demirel, Kanal D'deki 2. Sayfa programında Ataizin'e 'Artık benden kaçma' diyerek barışma çağrısında bulundu.

Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2018

Kanal D'de ekrana gelen '2. Sayfa' programına konuk olan eski manken Seva Demirel, magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalar yaptı. ABD'li magazin yıldızı Kim Kardasian'a benzemek için estetik yaptırdığını kabul eden Demirel, yaklaşık 20 yıl önce canlı yayında tokat attığı Hande Ataizi'ye de barışma çağrısında bulundu.

Estetik bağımlısı olduğunu söyleyen Sevda Demirel, Kim Kardashian'a benzemek için estetik yaptırma kararı alma hikayesini şöyle anlattı;

"Ben spor dersleri veriyorum. Bir gün bir öğrencim dedi ki ‘Sevda sen Kim Kardashian’a benziyorsun’. Demez olaydı. Hemen doktora koştum. Minik minik operasyonlar yaptırdım. Bugüne kadar çok değişmedim, küçüklük resimlerim de var. Estetik bağımlısıyım. 10 yılda 10 ameliyat oldum. Burun ameliyatı oldum ve başka küçük operasyonlar. Yanaklarıma daha önceden yapılan dolgu hatası var, bu yüzden üç yılda bir operasyon geçirmek zorundayım.

Yoksa ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Beni sadece Kim’e değil Asuman Krause’ye de benzetiyorlar. Kim Kardashian kadar güzel olmayabilirim ama çok şükür ben de güzelim. Babam da çok yakışıklıydı, Arap’tı. Benim dudaklarım, genlerim de oradan."