Serena Williams'a Meghan Markle soruldu: İyi denemeydi

Serena Williams, Avustralya Açık maçı sonrası maçla ilgili konuşmayı beklerken kendisine yöneltilen Meghan Markle sorusuyla şaşkınlık yaşadı. Şampiyon tenisçi, yakın arkadaşı Markle hakkındaki soruyu, "İyi denemeydi" diye yanıtladı.

Eklenme Tarihi: 22 Ocak 2020

Ünlü tenisçi Serena Williams, maç sonrası basın toplantısında maç hakkında konuşmayı beklerken kendisine yöneltilen ilk soru kraliyet ailesiyle ilgili oldu.

Meghan Markle, Serena Williams’ın yakın arkadaşı olarak biliniyor. Markle ile Prens Harry, kraliyet görevlerini bırakıp hayatlarını İngiltere ve Kanada’da olmak üzere iki ülkede geçirmeye ve ekonomik bağımsızlıkları için çalışmaya karar vermişti. Dolayısıyla bu olayda Williams’ın da görüşü alınmak istendi.

Pazartesi günü Avustralya Açık’ta korta çıkan Williams, Rus tenisçi Anastasia Potapova’yı 6-0 6-3 yendi. Maçla ilgili soru bekleyen Williams, yöneltilen Meghan Markle sorusuyla kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı.

Williams, “Bununla ilgili kesinlikle bir yorumda bulunmayacağım. Ama iyi denemeydi. Denediniz. İyi yaptınız” şeklinde yanıt verdi. Williams'ın yanıtı, salonda gülüşmelere neden oldu.