Senem Kuyucuoğlu'ndan Sevgilisi Yasemin Ada Börü ile Öpüştüğü Yeni Poz

r. Geçtiğimiz sene tenisçi Yasemin Ada Börü ile birlikte olmaya başlayan Türkiye güzeli, Instagram'dan sevgilisiyle öpüştüğü yeni pozunu yayınladı.

Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2022

Senem Kuyucuoğlu 2009 yılında Türkiye güzeli seçilmişti.

Bir süre ilişkileriyle gündeme geldi ancak çok fazla göz önünde olmayı sevmiyordu. Amerika'da katıldığı bir partide fotoğrafları ifşa olana dek kimse hayatı hakkında bir şey bilmiyordu

Fotoğraflarda Senem Kuyucuoğlu'nun kız arkadaşıyla öpüştüğü görüntüler yer alıyordu. Ancak Kuyucuoğlu basında açık kimliğiyle yer almadığı için bu onu zor durumda bırakmıştı. Katarsis programında da yaşadıklarını şu şekilde anlattı:

Yaptığım hiçbir şeyden utanmadım. Her şey benim hayatımın bir parçasıydı. Utandığım tek şey şu oldu, kalkıp tepki vermem gereken anda öyle bir noktaya getirildim ki ağlamak zorunda kaldım, mağdur olmak zorunda kaldım. Kendime bunu yakıştıramadım. Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim. Fakat en yakın arkadaşım tarafından afişe edildim. Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum.