Sen Anlat Karadeniz'de tepki çeken tecavüz ve işkence sahnesi

ATV ekranlarının büyük bir beğeni ile takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, bir kez daha işkence sahnesiyle gündeme geldi.

Eklenme Tarihi: 04 Ekim 2018

ATV ekranlarının büyük bir beğeni ile takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz zaman zaman kadına yönelik şiddet sahneleri nedeniyle eleştiri oklarının hedefi oluyor. Dİziyle ilgili kadına şiddet eleştirisi ilk olarak geçtiğimiz Vedat'ın Nefes'e yaptığı işkence sahnesi ile gelmişti. Dizi yine benzer bir sahneye imza attı. Skandal görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

İŞKENCE GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİCİ AYAKLANDIRDI: 24. bölümüyle ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz dizisi bu sefer de Vedat'ın Nazar'a yaptığı işkence sahneleriyle olay oldu. Dizinin son bölümünde işkence yapıldığı sahneler gösterilmedi ancak ilerleyen dakikalarda ekrana getirilen birkaç kısa görüntü ise adeta eleştiri yağmuruna tutuldu.

Dün akşam yayınlanan bölümde Vedat'ın eline kemer alıp merdivenlerden çıkarak Nazar'ı kapattığı odaya giderken görüldü. Odaya girdiğinde Nazar yere oturmuş korku ve endişeyle ağlıyordu.

Daha sonra Vedat'ın odadan çıktığını ve salonun ortasında duran DVD'nin yanında elleri kanlı bir şekilde Vedat ekrana geldi.