Sen Anlat Karadeniz yapımcısı İrem Helvacıoğlu işini açıkladı

İrem Helvacıoğlu'nun Sen Anlat Karadeniz'den ayrıldığı yönündeki iddialara ilişkin dizinin yapım şirketinden bir açıklama geldi.

Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2019

ATV ekranlarının fenomen dizisi 'Sen Anlat Karadeniz'de 'Nefes' karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu ile yolların ayrıldığı iddiası ortalığı karıştırdı. Daha önce de 'O Ses Türkiye' çekimlerine katıldığı için kovulduğu öne sürülen güzel oyuncunun diziye veda edip etmediği merak edilirken beklenen açıklama yapım şirketinden geldi.

Hatırlanacağı üzere İrem Helvacıoğlu dizinin yapım şirketinden izin almadan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programının çekimlerine katılarak şarkı söylemişti. Ancak görüntülere dizinin yapımcısı Osman Sınav'dan veto geldiği için yayından kaldırılmıştı. Bunun üzerine ise O Ses Türkiye'nin çekimlerine yapımcıdan izinsiz katılan İrem Helvacıoğlu'nun ATV'nin fenomen dizisi 'Sen Anlat Karadeniz'den ayrılacağı iddia edilmişti.

Basında çıkan haberler hakkında açıklama yapan yönetmen ve yapımcı Osman Sınav, "Diziden yüz insan ekmek yiyor. Bu işe büyük emek veriyor. Bir yanlış hareket yüzünden herkesin ekmeğiyle oynayamam" diyerek ayrılık iddialarını yalanlamıştı. Bugün yeniden gündeme gelen ayrılık iddialarının ardından yapım şirketinden bir açıklama daha geldi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Nefes karakterine hayat veren oyuncumuz İrem Helvacıoğlu'nun diziden ayrılması ile ilgili çıkan haberler asılsızdır. Lütfen bu tür haberlere itibar etmeyiniz. Katılacak yebi oyuncularımız, hikayemize yeni açılımlar kazandırmak için katılan karakterlerdi. Sen Anlat Karadeniz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi resmi hesaplarımızdan takip edebilirsiniz...