Reyting sonuçları: Sen Anlat Karadeniz, Diriliş Ertuğrul, Börü, Popstar 2018 zirve kimde?

14 Mart'ta Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Börü dizisi ve Popstar 2018 reyting sonuçları için mücadele etti. Yeni haftada yaşanan rekabetin ardından projelerin aldığı sonuçlar merak konusu oldu.

Eklenme Tarihi: 15 Mart 2018

Bu hafta çarşamba günü elde edilen reyting sonuçlarına göre hangi projeler üst sıralarda yerini aldı? İşte total, AB ve ABC1 sonuçlarının yer aldığı sıralamaların bir bölümü...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA OSMAN BEY MÜJDESİ

Ertuğrul Gazi ve alplerinin mücadelelerini anlatan sevilen dizide bu hafta güzel bir haber geldi. Bir süredir oğlundan gelecek olan haberi bekleyen Ertuğrul Bey, Osman Bey'in müjdelenmesinin ardından oldukça sevindi. Öte yandan Söğüt ve çevresinin temizlenmesi gerektiğinin altını çizen Ertuğrul Gazi ardından amaçlarına ulaşabileceklerini belirtti.

SEN ANLAT KARADENİZ HEYECANLANDIRDI

Tahir'in Nefes'ten uzaklaşması gerektiğini düşünen kişiler bu kez şiddetin boyutunu biraz daha arttırdı. Tahir'in uyaran ve ardından Nefes'e saldırı düzenleyen kişiler genç anneyi bölgeden gitmesi için ikna etmeye çalıştı.

POPSTAR 2018 BAŞLADI

Kanal D ekranların 2018 sezonuyla bir kez daha yayınlanmaya başlayan Popstar izleyiciye müzik ziyafeti yaşatmaya devam etti. Osmantan Erkır'ın sunuculuğunu üstlendiği programda Diva'nın yorumları gündem oldu. Can Bonomo'nun neşeli anları ve yarışmacıların muhteşem performansları ise eğlenceli dakiların yaşanmasına neden oldu.