Gökhan Çıra Selin Ciğerci'yi aldattı: Ünlü sunucunun boğazına bıçak dayadı

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Söylentilere göre Gökhan Çıra, Selin Ciğerci'yi sunucu Melisa Emirbayer ile aldattı.

Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2020

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Söylentilere göre Gökhan Çıra, Selin Ciğerci'yi sunucu Melisa Emirbayer ile aldattı. Bunu öğrenen Selin Ciğerci ise, Emirbayer’i bulup boğazına bıçak dayadı.


Bunu öğrenen Ciğerci, Emirbayer’i bulup boğazına bıçak dayayarak “kocama yaklaşma” diye tehdit etti! Skandal olayı duyuran Seren Serengil, bunları kendisine Emirbayer’in anlattığını söyledi.Konuyla ilgili çiftten herhangi bir açıklama gelmedi

Melisa Emirbayer sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Emirbayer, "Dedikodu çıkaaar , iftiraaalar atılır, insanlar konuşur, senaryolar yazılırrr" dedi. Emirbayer şu açıklamayı yaptı:

Hayat kısa ve zaman su gibi akıp gidiyor. Arkadaşlarınızı iyi seçin, artık bu devir de annenize ve babanıza bile güvenmeyin herkesi kendiniz gibi sanmayın. Arkanızda uçurum varmış gibi tedbirinizi alıp arkanıza yaslanmaya sakın kalkmayın.