Selin Ciğerci Eşi Gökhan Çıra ile Evlat Edineceklerini Açıkladı

İnternet fenomeni Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra ile birlikte çocuk evlat edinmek istediklerini ve bunun için başvuruda bulunduklarını açıkladı.

Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2021

Kendi kozmetik markasını çıkaran ve vergi rekortmenleri listesine giren fenomen Selin Ciğerci, Gökhan Çınar'ın Katarsis programına konuk oldu. Futbolcu Gökhan Çıra ile evli olan Ciğerci, çocuk sahibi olacaklarının müjdesini verdi.

"ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İÇİN BAŞVURU YAPTIK"

Selin Ciğerci, Gökhan Çınar'ın "Çocuk sahibi olacak mısınız" sorusuna, "Çocuklarım olursa hayatım tamamlanır gibi hissediyorum. Artık evladım olsun istiyorum. Şimdi çocuk evlat edinmek istiyorum. Eşim ile birlikte başvurularımız yaptık.

Önceliğimiz iki çocuk. İkiz olabilir. Yurt dışında başvuru yaptık. Onları eğitmek istiyorum, okullara göndermek istiyorum. Hayatım onlar olsun istiyorum." yanıtını verdi.

"EŞİME ÇOK AŞIĞIM, ASLA KÜS UYUMUYORUZ"

Gökhan Çıra ile mutlu bir evliliği olduğundan bahseden Ciğerci, "Eşim ile çok mutluyum. Hayatımın güzel bir dönemindeyim. Ben ruhumu bedenime uydurduğum günden beridir çok mutluyum ve hayatımın en güzel dönemindeyim. Eşime çok aşığım.