Selena Gomez ve Justin Bieber'a Hailey terapisi

İddiaya göre ikili, Bieber’ın eski sevgilisi Hailey Baldwin’le olan mesajları yüzünden kavga etti. Gerilimi bir türlü dindiremeyen Bieber ve Gomez, sorunlarını terapiyle çözme kararı aldı.(NTV)

Eklenme Tarihi: 23 Aralık 2017

2 yıllık ayrılığın ardından geçtiğimiz ay barışan Justin Bieber ve Selena Gomez'in bu kararı dünyaca ünlü iki genç şarkıcının hayatını da etkiledi. İddiaya göre ikili, Bieber’ın eski sevgilisi Hailey Baldwin’le olan mesajları yüzünden kavga etti. Gerilimi bir türlü dindiremeyen Bieber ve Gomez, sorunlarını terapiyle çözme kararı aldı.

Bieber’a yakın bir kaynak Us Weekly’e yaptığı açıklamada, “Justin’in ilgisi sadece Selena’nın üzerinde. Hailey de Shawn Mendes’le birlikte. Aralarında bir şey olması söz konusu değil” dedi.İşte barışma kararı sonrası ikilinin hayatını etkileyen gelişmeler ve aşk geçmişleri...

Kanadalı popçu Justin Bieber ile yeniden birlikte olan Selena Gomez, annesi Mandy Teefey'nin vetosuyla karşılaştı. Durumun ciddi olduğunu öğrenen Teefy'nin, sinirden hastanelik olduğu iddia edildi.

Selana Gomez'in hayranları anne kızın Instagram'da birbirlerini takip etmemelerinin hastane iddialarını güçlendirdiğini savundu.