Ece Seçkin: Seksi olduğum doğrudur ama agresif değilim

Posta gazetesi muhabiri Oya Çınar genç şarkıcı Ece Seçkin'le röportaj yaptı. Ece Seçkin “Seksi olduğum doğrudur ama agresif değilim.”

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2017

İşte Oya Çınar'ın Ece Seçkin'le gerçekleştirdiği o röportaj: Ece Seçkin ‘Sayın Seyirciler’ şarkısıyla bu yaza damgasını vurdu. Klip 12 milyon izlenmeye ulaştı. Atarlı giderli şarkı sözleri ve agresif danslarıyla dikkat çeken genç şarkıcıya, “Ekşi Sözlük’te size ‘agresif ve seksi’ diyorlar” dedim. Cevabı net oldu: “Seksi olduğum doğrudur ama agresif değilim.”

Her şarkınız çok tuttu. Kendinize rakip gördüğünüz biri var mı? Hayır, rakibim yok. Kıskandığınız hiç kimse mi yok? Bu bizim jenerasyonun özelliği bence. Birbirimizi kıskanmak yerine desteklemeyi tercih ediyoruz. Mesela Aleyna Tilki’yi çok başarılı buluyorum.

Geçtiğimiz hafta size benzeyen bir kadını Ece Seçkin diye sahneye çıkarmışlar. Nedir işin aslı? Sorma! İki günlük molam vardı. Yunanistan’daydım. Denize açılmıştık. Kaptana telefon geliyor: “Biz Yalıova, Çınarcık’tayız, Ece Hanım sahnede.” Kaptanın yüzündeki şaşkınlığı görünce, “Ne oldu?” diye sordum. “Çınarcık’ta bir kadını Ece Seçkin diye sahneye çıkarmışlar” dedi.

Ne cesaretle yapmış olabilirler? Ortaya çıkmayacağını düşündüler galiba. Yurt dışında bu tür parodi şovlar düzenleniyor, ona varım. Ama bu dolandırıcılık. Avukatımız yasal yollara başvurdu.