Seks hayatını canlandırmanın yolları

Seks hayatınız eski heyecanını kaybettiyse, artık hazdan çok bir alışkanlığa dönüştüyse yatakta sizi ve partnerinizi ateşleyecek önerilerimiz var.

Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2016

Seks hayatınız eski heyecanını kaybettiyse, artık hazdan çok bir alışkanlığa dönüştüyse yatakta sizi ve partnerinizi ateşleyecek önerilerimiz var. Daha çok mastürbasyon yapın Seks için yeterli sıklıkla zaman bulamıyorsanız, bu arzunuzu kaybetmemek ve cinsel enerjinizi sürdürmek için mastürbasyon yapın. Üstelik mastürbasyon sırasında partnerinizi düşünürseniz onu daha fazla arzulayabilirsiniz.Daha çok mastürbasyon yapın

Spontane olun Düzenli olarak yaptığımız şeyler bir süre sonra alışkanlığa ve rutine dönerek heyecanını kaybeder. Bu durum seks için de geçerli. Seksin her seferinde daha heyecanlı bir deneyim olmasını istiyorsanız seks için yer ve zaman tanımayın.

Randevular ayarlayın İlişkiniz heyecanını kaybediyorsa ilk günlerdeki heyecanınızı geçmişe dönerek geri kazanabilirsiniz. İlk günlerinizdeki gibi beraber dışarı çıkın, yeni maceralara atılın, dışarda romantik bir yemek yiyin, birbirinizi yeniden keşfedin.

Egzersiz yapın Yapılan bir araştırmaya göre egzersiz, hem kadınlar hem erkeklerde cinsel işlev bozukluğuna iyi geliyor, orgazmı destekliyor, erektil fonksiyonu arttırıyor. Yogayla da cinsel arzunuzu arttırabilirsiniz.