Cinsel ilişki bağımlısı olan bir genç kadının itirafları

Medyafaresi.com Dış haberler: Laurie Jade Woodruff adlı kadın seks bağımlısı olduğunu ve bu bağımlılığının 18 aylık oğlunu kötü etkileyeceğini düşündüğü için tedavi görmeye başladığını açıkladı.

Eklenme Tarihi: 04 Eylül 2019

Lara Sili/ Medyafaresi.com Dış haberler: Laurie Jade Woodruff adlı kadın seks bağımlılığı olduğunu itiraf etti. Instagram'da tanımadığı ve beğendiği erkeklere cinsel içerikli mesajlar atan Laurie daha önce bir erkek ile tanışmak için herhangi bir programa katılmadığını ve randevu uygulamarını kullanmadığını söyledi.

30 yaşındaki Laurie kaç erkekle yattığını saymayı bıraktığını ama tahminen partner sayısının 100-200 erkek arasında olduğunu açıkladı. Laurie sekse hiçbir zaman doyamadığını fakat 18 aylık oğlunun bu bağımlılığından kötü etkilenebileceğini anladığı an yardım aldığını söyledi.

Laurie "Bir Seks Bağımlısının Günlüğü" adında bir kitap yazdı ve bir seks bağımlısı olarak kendi yaşadığı sorunları anlattı.

12 yaşında bekaretini kaybettiğini açıklaya Laurie "cinsel ilişkiye girmek için uygun yaşta olmasamda 12 yaşımdayken bile seks enerjimin güçlülüğünün farkındaydım" dedi.