Sefirin Kızı tüm kategorilerde birinci (Yeni bölüm ne zaman?)

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle tüm kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu. İşte 15. bölümüyle 30 Mart Pazartesi Star'da izleyiciyle buluşacak Sefirin Kızı ile ilgili ayrıntılar...

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2020

Sefirin Kızı, dün akşam yayınlanan 14’ncü bölümüyle; AB’de 9,91 izlenme oranı, 18,61 izlenme payıyla, 20+ABC1’de 10,36 izlenme oranı, 18,49 izlenme payı ve TOTAL’de 10,14 izlenme oranı, 18,45 izlenme payı ile tüm kategorilerde en çok izlenen dizi oldu.

Sancar ve Nare arasında kıyasıya bir savaş başlar. Sancar intikamını almaya, Nare ise o intikamı Sancar’a aldırtmamaya yeminlidir.

Nare yumuşak oynamayı bırakır, topuyla tüfeğiyle Sancar’a saldırır. Melek annesi gibi babasız bir kız olmayacaktır. Sancar’ı katil yapmama yolunda her yol mübahtır. Bunun için konakta kalmayı bile göze alır.

Sancar ise Nare’nin savaşına aynı kararlılıkla cevap verir. Sonuna giden yolda bütün hesaplarını kapatmaya başlar. Tek amacı, onun yokluğunda herkesi garantiye almaktır. En başta da kızıyla Nare’yi.