Seda Sayan: Yeterince Evlendim

Seda Sayan, "Yeniden evliliğe nasıl bakıyorsunuz?" sorusuna "Hiç düşündüğüm bir şey değil. Yeterince evlendim. Altı evlilik yaptım, ayrıldım" yanıtını verdi.

Eklenme Tarihi: 04 Ocak 2021

Milliyet'e konuşan Seda Sayan, "Kaç yıldır yalnızsınız?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Evet, uzun süredir hayatımda kimse yok. Kaç yıldır bilmiyorum, öyle şeyleri hesap etmiyorum."

"Biraz bu dinginlik iyi geldi. Zaten pandemide hepimiz bir yerlere kaçtık. Ben uzun süre Muğla, Ören’deydim. Şimdi işlerim için İstanbul’dayım."

5 çeşit kolonya çıkardığını dile getiren Sayan, "26 yıldır televizyonda seyircilerime günü kapatırken söylediğim “Sizi kokulu kokulu öpüyorum” sloganıyla beş çeşit Seda Sayan Kolonyası çıkardım. Seda Limon, Seda Ananas, Seda Mandalina, Sedalı ve Seda Oud serisi... Onlarla da uğraşıyorum, dolayısıyla çok yoğunum. Kafamı kaşıyacak vaktim yok" dedi.

İlişkilerde zor bir kadın olup olmadığı sorulan Sayan, "Öyle söylemeyelim de belki çok yoğun olduğum için karşı taraf bundan rahatsız olabilir. Ben çalışkan bir kadınım ve disiplinliyim. Belki bu yönlerim zor geliyordur. Ama bana sorarsan zor bir kadın değilim" ifadelerini kullandı.