Seda Sayan ve Demet Akalın Kavgası Büyüyor! Yeni Detaylar Herkesi Şaşırttı

Magazin dünyasının ünlü isimleri Demet Akalın ve Seda Sayan arasında, sabah programı nedeniyle başlayan kavga, giderek şiddetleniyor. Kavgaya Nihat Doğan ve Ebru Yaşar detayları herkesi şaşırttı.

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2021

Magazin dünyasının ünlü isimleri Demet Akalın ve Seda Sayan arasında, sabah programı nedeniyle başlayan kavga, giderek şiddetleniyor. Demet Akalın ve Alişan'ın Star TV'de yaptığı sabah programının ekranlara veda etmesinin ardından Seda Sayan'la ile anlaşıldığı iddiaları gündeme düşmüştü. Bu iddiaların ardından Demet Akalın, jet hızıyla Sayan'ı sosyal medya hesabından sildi.

KAVGADA YENİ GELİŞMELER YAŞANIYOR

Seda Sayan ve Demet Akalın arasındaki kavgada bugün yeni gelişmeler yaşandı. Seda Sayan, sosyal medyada 'Demet Akalın ile Alişan'ı işinden etti' yorumları sonrası oldukça sinirlendi. Sosyal medyada paylaşımda bulunan Sayan açtı ağzını yumdu gözünü. Seda Sayan, "Ben bugüne kadar kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamadım da. Bunu bilmeyenler öğrensin" ifadelerini kullandı.

AKALIN'DAN CEVAP GECİKMEDİ

Kısa süre sonra bir paylaşımda bulunan Demet Akalın ise Sayan'a şu sözlerle karşılık verdi:"Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33'te 'Sakın inanmayın böyle abuk sabuk haberlere canlı yayın yapamam çocuklar' diye mesaj attın. Ben de, 'Sıkıntı yok' dedim. Cuma günü program bitişi, 'Ben başlıyorum' diye sormadan mesaj attın. Biz ekiple ağlarken bu mesaj..."

TARTIŞMALARA NİHAT DOĞAN DA KATILDI

Tartışmanın büyümesinin ardından Seda Sayan hakkında "Demet'le Alişan'ı işinden etti" yorumları yapıldı. Bu yorumlara sinirlenen Seda Sayan, yayınladığı video ile iddialara cevap vererek, kimseyi ekmeğinden etmediğini söyledi. Akalın ve Sayan arasındaki gerilim devam ederken, tartışmalara Seda Sayan'ın eski eşi Nihat Doğan da katıldı.