Seçkin Piriler gemileri yaktı! Herkesi sevgiyle uğurluyorum

Kanal D'deki Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına katılan eski manken Seçkin Piriler, zor günleri geride bıraktığını belirterek dikkat çeken sözler sarf etti.

Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2018

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’yle evliliğini ihanete uğradığı gerekçesiyle Mart 2016'da noktalayan Seçkin Piriler, Kanal D'deki 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuk oldu. Tangöze’yle birlikteliğinden dünyaya gelen iki çocuğu Hakan ve Volkan’la hayatına devam eden eski manken, zor günleri geride bıraktığını anımsatarak dikkat çeken açıklamalar yaptı.

"Hayatıma giren, çıkan herkesi sevgiyle gönderiyorum" diyen Piriler, "Bazen büyüyebilmen için bazı olayları yaşaman gerekiyor.Bazı insanlar sana bazı şeyleri öğretmek için giriyorlar ve süreleri bitince gidiyorlar. Hiç kimseyle problemim yok herkes kendi hayatına baksın ve mutlu olsun, ben de mutlu olayım" ifadelerini kullandı.

Öte yandan eski manken aşka kapalı olmadığını da sözlerine ekledi.

Seçkin Piriler'den olaylı bir şekilde boşanan Tangöze, geçtiğimiz günlerde Kıvılcım Ural’la yeniden dünyaevine girmişti. Yine 2. Sayfa programının haberine göre Piriler, düğün haberini aldığında Nişantaşı sokaklarında hıçkıra hıçkıra ağlamıştı.