Scarlett Johansson: Seyirci kadın süper kahramanlar görmek istedi

‘Avengers: Sonsuzluk Savaşı’ filminde Natasha karakterine hayat veren Scarlett Johansson, “Seyircilerin güçlü kadın süper kahraman karakterleri görmek istemesi ve onlara kucak açması gerçekten harika” dedi. (Habertürk)

Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2018

Marvel evreninin yeni filmi Avengers: Sonsuzluk Savaşı vizyona girdi. Her filmle birlikte büyük maceraya çıkan karakterler, bu defa en büyük mücadeleye, sonsuzluk savaşına hazırlanıyor. Filmin başrol oyuncularından Scarlett Johansson filmin perde arkasını anlattı.

“Farklı serilerden hayran olduğum bazı oyuncularla beraber çalışmak çok heyecan verici oldu” diyen Johansson, “Geniş bir aile gibi olduğumuzu söyleyebiliriz. Ve tabii ki aileye yeni katılan karakterler var. Marvel, kendini işine adamış, yeni oyuncuları destekliyor. Etrafıma baktığımda çok yakın arkadaş olduğum ve ailem gibi hissettiğim oyuncuları görüyorum. Biliyorum, bu belki de hepimizin son kez bir arada oluşu. Bu, hem iyi hem kötü bir his ama yaptığımız işle ve inşa ettiğimiz şey ile gurur duyuyorum. Karakteri taşıyabildiğim en iyi yere taşıdığımı hissediyorum” dedi.

“Geçtiğimiz 10 yılın çoğunda hem oyuncular hem de ekip içinde daha fazla kadın enerjisi olması gerektiğini savundum” diyen oyuncu, “Seyircilerin de güçlü kadın süper kahraman karakterleri görmek istemesi ve onlara kucak açması gerçekten harika. O hikâyelere açlar ve daha çeşitli bir grup görmek istiyorlar. Gelişime tanık olmak ve onun bir parçası gibi hissetmek müthiş” ifadesini kullandı.

Filmde Natasha karakterini canlandıran Johansson, “Bence Natasha, çok stratejik bir dövüşçü ve Thanos’a elinden gelen her şeyle saldıracak ve bunun çoğunu da beyin gücüyle yapacak. Mümkün olduğunca fazla insanı kurtarmak için neyi feda etmesi gerekiyorsa feda ediyor” dedi.