Savaşçı dizisine bomba transfer!

FOX TV'nin başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisine 3 yeni isim daha katıldı. Ünlü oyuncu Murat Han, dizide bakın hangi karakteri canlandıracak.

Eklenme Tarihi: 05 Ekim 2018

Fox Tv'nin pazar akşamlarının vazgeçilmezlerinden biri olan Savaşçı dizisi yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanıyor. 7 Ekim Pazar akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan dizide yeni karakterlerle tanışacağız. Kadrosunu yeni yüzlerle genişleten Savaşçı dizisinde Kılıç Timini yeni dostlar ve düşmanlar bekliyor! İşte Savaşçı dizisine katılacak olan o isimler...

TERÖRİST KARON: Ünlü oyuncu Murat Han, uluslararası her güce çalışan üst düzey terörist “Karon” karakteri ile bundan böyle dizinin kadrosunda yer alacak.

KARON'UN TETİKÇİSİ LAZAR: Başarılı oyuncu Doruk Şengezer, “Lazar” karakteriyle Karon’un tetikçilerinden, yardımcılarından birisi olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Marius Toma, Esma Soysal, Reyhan Nur Çalıkoğlu, Melih Akdemir, Rojhat Özsoy gibi deneyimli isimler de sürpriz karakterlerle ekrana gelecek.