Sıla aylar sonra ilk konserini İzmir'de verdi

Ünlü şarkıcı Sıla uzun bir aranın ardından konser verdi. İzmir'de iki konser veren Sıla dinleyicilerinin hem gözüne hem kulağına hitap etti.

Eklenme Tarihi: 02 Ekim 2016

TÜRK Pop Müziği'nin güçlü seslerinden Sıla Gençoğlu, İzmir'de peşpeşe verdiği konserlerinden ikincisi için dün bir kez daha İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıkarak hayranlarını coşturdu.

Geçen 7 Ağustos'ta İstanbul Yenikapı'da düzenlenen demokrasi mitingi için "Kesinlikle darbeye karşıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum" demesiyle gündeme gelen, sırasıyla İstanbul ve Bursa konserleri iptal olan Sıla, İzmir'de sevenlerinin karşısına ikinci kez çıktı. Bu yaşananlardan sonra İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan Sıla Gençoğlu, 30 Eylül'deki konserinde olduğu gibi yine hayranlarının hem gözüne hem kulağına hitap etti.

Beyaz takım içine siyah büstiyer giyerek sahneye çıkan Sıla, 3 saat sahnede kaldı. Konser sonlarına doğru ceketini çıkartıp, büstiyeri ile konserini tamamlayan Sıla, sahne performansıyla da dikkati çekti. Sıla, birbirinden güzel hareketli parçalarıyla açıkhava tiyatrosunu dolduran hayranlarını coşturdu. Bazı şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyen Sıla, "Çok güzel bir akşam olsun. Güzel güzel şarkılar söyleyip, eğleneceğiz. Güzel bir anımız olacak" dedi.

Bu sırada, hayranlarından biri "Karışabilirler mi?" diye bağırdı. Bunun üzerine Sıla, "Karıştırma" diyerek, gülünce, hayranları da kahkahaya boğuldu.