Sarayda yeni skandal! İngiltere Kraliçesi'nin tahtına oturttu

Medyafaresi.com Dış Haberler - Prens Andrew 2000 yılında 2 ay birlikte olduğu Caprice’i Londra’daki Buckingham Sarayı’nda kraliçenin tarihi tahtına oturttu. İşte ortaya çıkan skandal

Eklenme Tarihi: 02 Mart 2020

ABD’de insan ticareti ve tecavüz suçlamasıyla yargılandığı dönemde intihar eden Jeffrey Epstein ile arkadaşlığı nedeniyle zor günler geçiren İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in oğlu Prens Andrew, 2000 yılında ilişki yaşadığı ABD’li manken Caprice Bourret ile ilgili iddialarla tekrar ülke gündemine oturdu.

The Sun gazetesinde yer alan iddialara göre, Prens Andrew 2000 yılında 2 ay birlikte olduğu Caprice’i Londra’daki Buckingham Sarayı’nda kraliçenin tarihi tahtına oturttu.

Ayrıca, Prens Andrew saraydaki bir vazoyu beğendikten sonra “Bunu çalıp anneme postalamamın bir sakıncası var mı?” diye soran Caprice’e saray yetkililerinin bilgisi olmadan vazoyu verdi.

Bu arada The Sun haberinde yer alan kaynaklara göre, o zaman 16 yaşında olan Prens Harry'nin de Caprice ile Andrew'un ilişkilerini kıskandığı iddia ediliyor.